fbpx

Şanlıurfa Psikolog | Faruk CESUR

Hizmet Saatlerimiz

 • Pazartesi
  10:00 - 19:00
 • Salı
  10:00 - 19:00
 • Çarşamba
  10:00 - 19:00
 • Perşembe
  10:00 - 19:00
 • Cuma
  10:00 - 19:00
 • Cumartesi
  11:00 - 18:00
 • Pazar
  KAPALI
Şanlıurfa'da En İyi Psikolog

Şanlıurfada deneyimli psikologlarla çalışarak zorlukları aşın, yaşam kalitenizi yükseltin.

Urfa’da Psikolog mu Arıyorsun?
Psikolog Faruk CESUR şuan Şanlıurfa’da kurucusu olduğu Cesur Danışmanlık Merkezinde bölge halkına kaliteli psikolojik destek sağlamayı amaçlamaktadır. 1992 Yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen Psikolog Faruk CESUR ilk ve ortaöğretimini Şanlıurfa’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için İstanbul’u tercih eden Psikolog Faruk CESUR psikoloji lisans eğitimini İstanbul Bilim Üniversitesinde başarıyla tamamladıktan sonra İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul almış ve eğitimine başlamıştır.

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
Eğitimine devam ederken Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon ve Aile Danışmanlığı eğitimlerini tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Laboratuvarı, Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikoz, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi servislerinde, Okyanus Kolejlerinde ve Emlak Konut Ortaokulunda stajyer psikolog olarak gönüllü çalışmalarda bulunmuştur.

Şanlıurfa Uzman Psikolog
Stajyerlik dönemi boyunca Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak Bozukluğu, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Psikoz, Majör Depresif Bozukluk, Agorafobi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Komplike ve Ağır Yas, Öfke Kontrolü ve Majör Depresif Bozukluk, Özgül Fobiler konuları başta olmak üzere farklı alanda çalışarak deneyim edinmiştir. Gönüllü çalışmalarının yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer almıştır.

Şanlıurfa Psikolog | Faruk CESUR
En çok Tavsiye edilen Psikolog

Şanlıurfa Psikolog hizmetlerimiz sayesinde yaşam kalitenizi artırın, mutlu bir yaşam sürün.

Okullarda, çeşitli seminerler vererek aileleri ve öğrencileri sınav kaygısı ve süreciyle ilgili bilgilendirmiştir ve olumsuz düşüncelerin sınav motivasyonunun önüne geçmemesinde öğrencilere yol göstermiştir. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, şirketler ve derneklerde motivasyon, stres, kaygı yönetimi hakkında çalışmalar yapmış eğitimler vermiştir.
Eğitim süreci devam ederken Bilişsel Davranışçı Terapi, Sorun Çözme Terapisi, Kabul Kararlılık Terapileri başta olmak üzere çeşitli workshop etkinliklerine katılmış, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Ölüm ve Yas ve Aile ve Çiftler üzerine çeşitli eğitimler almıştır.

Şanlıurfa’da Psikolog Bul

Şanlıurfa Psikolog | Faruk CESUR
Faruk Cesur - DoktorTakvimi.com

Eğitim

İstanbul Gelişim Üniversitesi

2016 - 2019

Klinik Psikoloji

İstanbul Bilim Üniversitesi

2011 - 2015

Psikoloji

Marmara Üniversitesi

2018 - 2019

Pedagojik Formasyon

Milli Eğitim Bakanlığı

2022

Aile Danışmanlığı

Adres

Kamberiye Mahallesi, Adalet Caddesi, U5-A Blok Kat:5 Daire:12 Haliliye/Şanlıurfa

Email Adresimiz

Eğer kriz anında olduğunuzu ya da tehlikede olduğunuzu düşünüyorsanız, bu siteyi kullanmayınız.

Acil Yardım Hattı: 112

Aile İçi Şiddet Hattı: 183

 Uyuşturucuyla Mücadele: 191

Telefon Numarası

Hoşgeldiniz

Aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak bizlere ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve yardımcı olabilmek bizim en önemli önceliğimiz.

Sağlıklı günler dileriz.

Faruk Cesur - DoktorTakvimi.com